| Pojemność (Prime/Standby) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 50A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Silnik wysokoprężny FAW / 4DW91-29D |
| Moc nominalna | 50KVA/40KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 55KVA/ 44 KW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Ricardo KOFO |
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Panel sterowania | Smartgen |
| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Typ generatora | Przenośne / domowe |
|---|---|
| Model silnika | IF188 FAGE |
| Waga netto | 170 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Moc nominalna | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 550kVA / 440kW |
| Silnik | Cummins silnik wysokoprężny KTA19-G4 |
| Alternator | Stamforda |
| Kontroler | DEEPSEA 7320 |
| Moc nominalna | 62.5KVA /50 KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 680,75 KVA/ 55 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Cuminns/opcja |
| Alternator | Opcjonalnie |
| Panel sterowania | DeepSea/Smartgen/ComAp/Smartgen/Harsen |
| Model | GP55LVS |
|---|---|
| świadectwo | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Genset Struktura | Cichy |
| Klasa izolacji | H |
| Nazwa produktu | generator diesla |
|---|---|
| Moc podstawowa ((KVA/KW) | 90 kW 113 KVA |
| Model silnika | 6BT5.9-G1 |
| Zasilanie w trybie gotowości | 100 kW 125 KVA |
| Napęd nominalny | 230/400V |
| Silnik | Zestaw generatorów FAWDE |
|---|---|
| Alternator | Chiny Stamford |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | Prąd przemienny trójfazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |