| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Moc nominalna | 120KVA /96 KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 132 kVA/106 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny WEICHAI KOFO |
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Panel sterowania | Smartgen 6120 |
| Złamanie powietrza | MCCB DLIXI 3-biegunowy |
|---|---|
| Moc nominalna | 30KVA / 24KW |
| Zasilanie w trybie gotowości | 33KVA/ 26KW |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Ricardo KOFO |
| Power(Prime/Standby) | 6000W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188F air cooled diesel engine |
| Moc nominalna | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 88Kw/110Kva |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 54A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V92 , 2 cylinder diesel motor , air cooled |
| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Moc nominalna | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 70KVA/55KW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI YC4D85Z-D20 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke motor ,diesel power |