| Moc wyjściowa | 20kw 25kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 20kw 25kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Pojemność (Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 50A |
| napięcie | 220/380V 230/400V |
| Silnik | SILNIK RAYWINA |
| Moc nominalna | 125kva / 100kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 180A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | Oryginalne włoskie FPT/NEF67Sm1 |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Aktualny | 10A-60 |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Chiński silnik KOFO/FAW/WEICHAI/YUCHAI |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Zasilanie w trybie gotowości | 300KW / 375KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 540A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik włoski | FPT FPT/CURSOR13TE2A |
| Pojemność (Prime/Standby) | 15kva |
|---|---|
| Aktualny | 22A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Chiński silnik Fawde |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Pojemność (Prime/Standby) | 70KW/88KVA 77KW/96KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220 V-690 V Dla opcji |
| Silnik | Ricardo/R6105ZDS |
| Moc nominalna | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 88Kw/110Kva |
| Silnik | FAWDE CA6DF2-14D |
| Alternator | Typ Stamford, bez szczotek, 100% miedziana |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |
| Moc wyjściowa | 60KW 75kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Silnik | FPT NEF45 SM 2A |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |