| Moc wyjściowa | 24KW 30KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| napięcie | 230/400V |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamforda |
| Moc wyjściowa | 12KW 12,5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek opcjonalnie |
| Moc wyjściowa | 80KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Oryginalna brytyjska moc Perkins |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Model | GP413FWS |
|---|---|
| świadectwo | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Metoda uruchamiania | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Kolor | zależeć |
| Moc wyjściowa | 40kw 50kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| napięcie | 230/400V |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamforda |
| Wskaźnik mocy | 5 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Model silnika | 186FAE |
| Napięcie | 230 |
| Alternator | Opcja |
| Power(Prime/Standby) | 120kw 150kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 6.5kw to 1000kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| Pojemność (Prime/Standby) | 200KW / 250KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 360A |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | Silnik WUXI WD129TAD19 |
| Primer w 50HZ, 40℃ otoczenia | 20kw 25kva |
|---|---|
| Częstość gotowości 50 Hz, 40°C | 22 kW 27,5 KVA |
| Nominalna moc wyjściowa zestawu gen | 230/400V 50 Hz |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | Cicho: 2000*940*1200 |
| Marka silnika | FAWDE |