| Power(Prime) | 11.5KW/50HZ, 14.6KW/60HZ |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 2 cylinder |
| Displacement(L) | 1.651 L |
| Engine Output Power | 25KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | ISUZU |
| Genset type | Open type, Silent type |
| Numer modelu | GPE2V80 |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Silnik V-twin, 4-suwowy, chłodzony cieczą |
| Paliwo | Diesel |
| Znamionowa moc wyjściowa (KW) | 12 kW (16,32 KM)/3000 14 kW (19,0 KM)/36000 |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 12,5 kW (17,0 KM)/3000 14,5 kW (20,0 KM)/36000 |
| Numer modelu | GPE292F |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Dwa cylindry, 4-suwowy, chłodzony powietrzem |
| Paliwo | Diesel |
| Moc znamionowa (kw) (KM) | 14(19,0)/3000 15,5(21,0)/36000 |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 15 ((20.5)/3000 16 ((22.0)/36000 |
| Numer modelu | GPE2V88F |
|---|---|
| Rodzaj produktu | V-twin, 4-takt, chłodzony powietrzem |
| Paliwo | Diesel |
| Znamionowa moc wyjściowa (KW) | 13(18.0)/3000 14(19.0)/36000 |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 12.5(17.0)/3000 14.5(20.0)/36000 |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |