| Typ generatora | Cichy typ |
|---|---|
| Model silnika | 4DX22-50D |
| Typ struktury | Czterocylindrowy, wklany, czterotakowy, chłodzony wodą |
| Poziom hałasu dB@7m | 65 db(a) |
| Alternator | Typ Stamford, bez szczotek, 100% miedziana |
| Model | GP41FWS |
|---|---|
| główny | 30kw 38kva |
| Czekaj | 33KW 41KVA |
| Nominalna moc wyjściowa zestawu gen | 230/400 V 50 Hz |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) mm | Otwarty: 1800*800*1150, cichy: 2320*1060*1150 |
| Modelu | PD12ST |
|---|---|
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Typ generatora 10kva | Przenośny / dźwiękoszczelny typ cichy |
| Gwarancja na generator 10kVA | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Metoda początkowa | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Ampery | 300 |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Napięcie | 120/220/240 |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Fazy | Jednofazowy |
| Współczynnik mocy | 50KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Model silnika | FAW/FAWED/XICHAI i inne marki do opcji |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | Chiny Stamford/Leroy Somer/Marathon do wyboru |
| Power(Prime/Standby) | 16kw 20ka |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| Nominalna moc wyjściowa zestawu gen | 230/400V 50 Hz |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 3400*1400*1900 |
| Waga | 2200 kg |
| Marka silnika | FAWDE |
| Nr cylindra | 6 |
| Wskaźnik mocy | 10 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Silnik | PowerFriend 292F |
| Napięcie | 230–400 |
| Alternator | 100% miedzi |
| Pojemność (Prime/Standby) | 8 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 3000 obr/min/3600 obr/min |
| Typ cylindra | 1 cylinder 4-suwowy |
| Typ startu | Rozruch elektryczny / ręczny |
| Power(Prime/Standby) | 5.5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 3000RPM /3600RPM |
| Cylinder type | 1 cylinder 4-stroke |
| Start type | Electric / Hand start |