| Moc nominalna | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 396A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/C87TE1D |
| Moc wyjściowa | 360 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Model | GP440FPS |
|---|---|
| główny | 320KW 400KVA |
| Czekaj | 352 kW 440 KVA |
| Nominalna moc wyjściowa zestawu gen | 220/380V 50Hz |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) mm | 4800 x 1400 x 2230 mm |
| Moc nominalna | 40 kW / 50 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Prąd elektryczny | 72A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Pojemność (Prime/Standby) | 200kw/250kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Włoski silnik FPT FPT |
| Kontroler | Deepsea / ComAp / Harsen / Smartgen 6120 |
| Pierwsza moc | 80kw 100kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Model silnika | FPT FPT/NEF45TM2A |
| napięcie | 230/400V |
| Alternator | MECC ALTE/ECP34-2S/4 |
| Model Genset | GP220FPS |
|---|---|
| Marka silnika | FPT |
| Model silnika | FPT FPT / NEF67TM7 |
| Pierwsza moc | 160KW 200KVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 176 kW 220 KVA |
| Moc (Prime / Standby) | 50-200 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | W zależności od mocy |
| Napięcie | 220v-440v |
| Silnik | Cummins |
| Moc (Prime / Standby) | 1,7KW / 2KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 180A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FA |
| Moc nominalna | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 720A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT/ (WŁOCHY) |