| Output Power | 1.7kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186F |
| Alternator | 100% copper |
| Moc nominalna | 200 kVA/160 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 220KVA /176KW |
| Silnik | Włochy FPT C9 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |
| Moc wyjściowa | 360 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc nominalna | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 540A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT/ (WŁOCHY) CURSOR13TE2A |
| Moc nominalna | 80KW/100KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 144A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/NEF67Sm1 |
| Moc nominalna | 220 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 396A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/C87TE1D |
| Moc nominalna | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 540A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | Euro Włochy FPT/ (WŁOCHY) CURSOR13TE2A |
| Moc nominalna | 220KW/275KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 396A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/C87TE1D |
| Pojemność (Prime/Standby) | 80kw 100kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Aktualny | 144A |
| napięcie | 230/400V |
| Silnik | FPT/NEF67Sm1 |
| Marka silnika | FPT |
|---|---|
| Pierwsza moc | 320 kW 400 KVA |
| Model Genset | GP440FPS |
| Zasilanie w trybie gotowości | 352 kW 440 KVA |
| Model silnika | C13 |