| Moc (Prime / Standby) | 1,7KW / 2KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 180A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| Power(Prime/Standby) | 50-200KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| Moc wyjściowa | 280kw 350kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc nominalna | 320kw/400kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 576A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | Euro Włochy FPT/ (WŁOCHY) |
| Moc nominalna | 40 kW / 50 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 72A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Moc nominalna | 60kW/75kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 108A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Chinese |
| Alternator | 100% copper |
| Moc nominalna | 160KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 288A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT/NEF67TM7 |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188F |
| Alternator | 100% copper |