| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Moc wyjściowa | 50kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc nominalna | 100 kW /125 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 180A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | EURO FPT/ NEF67Sm1 |
| Power(Prime/Standby) | 5.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5,5 kVA / 6 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Aktualność | 20A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Silnik | 186FAE 4-suwowy |
| Pojemność (Prime/Standby) | 280 kW/350 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Aktualny | 504A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Cummins/NTA855-G4 |
| Pojemność (Prime/Standby) | 24 kW/30 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Aktualny | 43.2A |
| napięcie | 230/400V |
| Silnik | Cummins / 4BTA3.9-G1 |
| Moc wyjściowa | 50kw 63kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Współczynnik mocy | 200 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Silnik | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | Stamford – typ Stamforda |