| Pojemność (Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Aktualność | 22,7A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Silnik | 186FAE 4-suwowy |
| Moc (Prime / Standby) | 10KW / 12.5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 35A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik wysokoprężny | 292, 2 cylindry w linii, 4 suwowy, chłodzony powietrzem |
| Moc (Prime / Standby) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V86, 2-cylindrowy silnik wysokoprężny |
| Moc (Prime / Standby) | 5000 W / 5500 W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 10 A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE |
| Pojemność (Prime/Standby) | 7kva do 30kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | Yangdong |
| Output Power | 30KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Deutz |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek for optional |
| Pojemność (Prime/Standby) | 80kva 64kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | Ricardo. |
| Moc wyjściowa | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FPT |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5500W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Moc wyjściowa | 50kw 63kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka Yuchai opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |