| Moc wyjściowa | 20kw 25kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 50kw 63kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Nazwa produktu | Główny 200kw generator mocy nisko hałasowej |
|---|---|
| świadectwo | CE/ISO9001 |
| Numer fazy | 3 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Model silnika | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Nazwa produktu | generator diesla |
|---|---|
| Marka silnika | FPT |
| Pierwsza moc | 160KW 200KVA |
| Model Genset | GP220FPS |
| Zasilanie w trybie gotowości | 176 kW 220 KVA |
| Standby power | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder Air cooled diesel engine |
| Pojemność (Prime/Standby) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 36A |
| napięcie | 220/380 V, 230/240 V |
| Silnik | Silnik Cummins/4B3.9-G1 |
| Marka silnika | FPT |
|---|---|
| Pierwsza moc | 64KW 80KVA |
| Model Genset | GP88FPS |
| Zasilanie w trybie gotowości | 70KW 88KVA |
| Model silnika | FPT FPT/NEF45SM3 |
| Power(Prime/Standby) | 10 to 500kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| Marka silnika | FPT FPT (marka włoska) |
|---|---|
| Pierwsza moc | 240KW 300KVA |
| Model Genset | GP330FPS |
| Zasilanie w trybie gotowości | 264KW 330KVA |
| Model silnika | FPT FPT/CURSOR87TE4 |
| Moc nominalna | 80KW/100KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 144A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | Euro Włochy FPT/ (WŁOCHY) |