| Power (Prime / Standby) | 5,5 kVA / 6 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 192FAGE 4 suw |
| Power(Prime/Standby) | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V88 , 2 cylinder diesel engine |
| Moc wyjściowa | 5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | 188FAE |
| Alternator | 100% miedź |
| Power (Prime / Standby) | 5,5 kVA / 6 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE 4 suwy |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Output Power | 5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding capacity | 30A-300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine 2 cylinder 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding capacity | 30A-300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine 2 cylinder 4 stroke |
| Moc wyjściowa (Prime / Standby) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 192FAE / chiński silnik |
| Power (Prime / Standby) | 13 kW / 13 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 54A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V92, 2-cylindrowy silnik wysokoprężny, chłodzony powietrzem |