| Power(Prime/Standby) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 35A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE, 1 cylinder , diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 35A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 7kw / 7kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192F , 1 cylinder , 4 stroke , air cooled |
| Typ generatora | Generator przenośny / Homeuse |
|---|---|
| Model silnika | PowerFriend / 188FAGE |
| Waga netto | 170 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Power(Prime/Standby) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186FAE |
| Genset type | Open type, Silent type |
| Power(Prime/Standby) | 7000W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE, Single phase , 4 stroke , diesel power |
| Power(Prime/Standby) | 7000W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE, Single phase , 4 stroke , diesel power |
| Typ silnika | 186FAE |
|---|---|
| Prime Power | 5,2 kW 5,7 kVA |
| Model zespołu prądotwórczego | PD7500ES |
| Moc w trybie gotowości | 5,7 kW 6,2 kVA |
| Rodzaj konstrukcji | Jednocylindrowy, czterosuwowy, z wtryskiem bezpośrednim |