| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Nazwa produktu | Generator Diesla |
|---|---|
| Prime Power | 11 11,5 (Kw / Kva) |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST |
| Funkcje silnika | 2 cylindry, czterosuwowe, chłodzone powietrzem |
| Model silnika | 292F |
| Nazwa produktu | Generator diesla |
|---|---|
| Prime Power | 11kw 12kva |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST3 |
| Funkcje silnika | 2 cylindry, czterosuwowe, chłodzone powietrzem |
| Model silnika | 292F |
| Power(Prime/Standby) | 8kw / 8kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 198F , 1 cylinder , 4 stroke , diesel engine |
| Moc (Prime / Standby) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 54A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V92, 2 cylindrowy silnik wysokoprężny, chłodzony powietrzem |
| Moc (Prime / Standby) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 54A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V92, 2 cylindrowy silnik wysokoprężny, chłodzony powietrzem |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine air cooled |
| Pojemność (Prime/Standby) | 6KVA / 6,5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 27A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Silnik | 188FAE 4-suwowy |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power (Prime / Standby) | 5000 W / 5 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 10 A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE |