| Moc wyjściowa | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Kontroler | Deepsea, Smartgen, Harsen Opcjonalnie |
| Moc nominalna | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Chiński silnik WUXI / Wandi |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Output Power | 17KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Chinese FAWDE/ Xichai |
| Genset type | Open type, Silent type |
| Output Power | 22kw - 112kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | LOVOL |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek for optional |
| Moc wyjściowa | 640KW 800KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V, 230/400 V, 240/415 V |
| Silnik | Perkinsa/4006-23TAG3A |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | PERKINS |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20kva do 200kva |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 22 kva do 220 kva |
| Aktualny | 50A do 500A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Foton Lovol |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20kva do 200kva |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 22 kva do 220 kva |
| Aktualny | 50A do 500A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Foton Lovol |
| Moc wyjściowa | 80kw 100kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |