| Marka silnika | FAWDE |
|---|---|
| Pierwsza moc | 40kw 50kva |
| Model Genset | GP55FWS |
| Zasilanie w trybie gotowości | 44KW 55KVA |
| Model silnika | 4DX22-65D |
| Moc nominalna | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 440 kW/550 kVA |
| Silnik | Oryginalny USA Cummins |
| Alternator | Oryginalny Stamford / Leory Somer |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |
| Start Method | Electric Start,12VDC |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Insulation Class | H |
| Genset Structure | SILENT |
| Alternator | Stamford |
| Output | AC Three Phase |
|---|---|
| Coolingsystem | Water-cooled |
| Alternator Brand | STAMFORD / PI144E |
| Rated Power | KVA 6.25 |
| Power Factor | 0.8 |
| Power Output | 100KW |
|---|---|
| Rated Speed | 3000r/min |
| Power Factor | 0.8 |
| Alternator Brand | STAMFORD / PI144E |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |
| Power Output | 100KW |
|---|---|
| Rated Currency | 144A |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |
| Rated Power | KVA 6.25 |
| Coolingsystem | Water-cooled |
| Option | ATS/ Fuel Tank Capacity/colors/Logo |
|---|---|
| Rated Power | KVA 6.25 |
| Rated Speed | 3000r/min |
| Rated Currency | 144A |
| Runtimeatfullload | 8 Hours |
| Moc nominalna | 24 kW / 30 KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 26KW / 33 KVA |
| Silnik | FONTON / LOVOL |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| Moc nominalna | 40kw/50kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 72A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Moc (Prime / Standby) | 7000 W / 7000 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 15A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 192FAE |