| Współczynnik mocy | 200 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Silnik | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | Stamford – typ Stamforda |
| Moc (Prime / Standby) | 2,7 kW / 3 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 6A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 178F |
| Power(Standby) | Standby 150kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| Pojemność (Prime/Standby) | 250KW/313KVA 280KW/344KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 450A |
| napięcie | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Silnik | FPT/C9 |
| Pojemność (Prime/Standby) | 240KW/300KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 432A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Cumminsa/MTAA11-G3 |
| Numer fazy | 3 |
|---|---|
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Model silnika | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Genset Struktura | Cichy |
| Klasa izolacji | H |
| Moc nominalna | 60kW/75kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | Od 220 V do 690 V do wyboru |
| Silnik | FPT/Włochy |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Marka silnika | FPT |
|---|---|
| Model Genset | GP481FPS |
| Pierwsza moc | 350KW 413KVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 385 kW 481 KVA |
| Model silnika | FPT FPT/C13TE3A |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine air cooled |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |