| Moc (Prime / Standby) | 110kW do 682kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Prędkość | 1500RPM / 1800RPM |
| Typ cylindra | 6-cylindrowy i 12-cylindrowy 4-suwowy |
| Rodzaj gubernatora | Mechaniczny / elektryczny |
| Pojemność (Prime/Standby) | 70,6 kW / 8,2 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 3000 obr/min/3600 obr/min |
| Typ cylindra | 1 cylinder 4-suwowy |
| Typ startu | Rozruch elektryczny / ręczny |
| Power(Prime/Standby) | 7.6KW / 8.2 KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 3000RPM /3600RPM |
| Cylinder type | 1 cylinder 4-stroke |
| Start type | Electric / Hand start |
| Moc nominalna | 360 kW / 450 KVA |
|---|---|
| maksymalna moc | 400 kW / 500 KVA |
| Silnik | Doosan DP158LC |
| Alternator | STAMFORD / MECC |
| Kontroler | DEEPSEA 7320 |
| Moc (Prime / Standby) | 20kw 24kw 32kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Prędkość | 1500RPM / 1800RPM |
| Typ cylindra | 4-cylindrowy 4-suwowy |
| Przemieszczenie (L) | 2,71L |
| Light type | 4X1000W / 4x400w metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Typ generatora | Cichy.Open.Przyczepa |
|---|---|
| Znamionowa moc wyjściowa | 5.0KW 5,5KVA |
| Silnik | 188FAGE |
| Rodzaj konstrukcji | Jednosylindrowy, w obudowie 4-taktowej, z wtryskiem bezpośrednim |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony powietrzem |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20,5 kVA do 6,5 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 1500 obr./min / 1800 obr./min |
| Typ cylindra | 4-cylindrowy 4-suwowy |
| Typ gubernatora | Mechaniczne / Elektroniczne |
| Power(Prime/Standby) | 17kw to 70kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder 4-stroke |
| Governor type | Mechanical / Electronic |
| Moc wyjściowa | 160kw 200kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | Do napięcia w kraju klienta |
| Silnik | CUMMINS/6CTAA8.3-G2 |
| Alternator | Stamforda |