| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Pojemność (Prime/Standby) | Od 6 kW do 30 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | KUBOTA |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Pojemność (Prime/Standby) | 35KW/43KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 63A |
| napięcie | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Silnik | ISUZU 4JB1TA |
| Typ światła | Metalohalogenek 4X400W / 4X1000W |
|---|---|
| Typ silnika | diesel power, 186FA chłodzony powietrzem, jednocylindrowy, 4 suwowy |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 10 A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Light type | 4x1500W metal halide |
|---|---|
| Engine type | Laidong / KM380 |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Power(Prime/Standby) | 16kw 20ka |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 400KW 500KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| Moc wyjściowa | 10kva do 80kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Oryginalna brytyjska moc Perkins |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |