| Light type | 4X1000W / 4x400w metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , water coled, Kubota |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , water cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Power(Prime/Standby) | 21KW / 23KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder 4-stroke |
| Displacement(L) | 2.54L |
| Power(Prime/Standby) | 21KW / 23KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder 4-stroke |
| Displacement(L) | 2.54L |
| Pojemność (Prime/Standby) | 12kW-40kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 1500 obr./min / 1800 obr./min |
| Typ cylindra | 4-cylindrowy 4-suwowy |
| Przemieszczenie (L) | 2.54L |
| Typ światła | Lampy halogenowe 4X1000W |
|---|---|
| Typ silnika | moc silnika wysokoprężnego, chłodzenie powietrzem 186 AFA, |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Power(Prime/Standby) | 6.5-1000kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| AVR | Brushless |
| Bearing | Single/Double |
| Copper | 100% copper |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 5,5 kVA / 11 kVA / 17 kVA / 22 kVA / 33 kVA |
| Aktualny | 10A-60 |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Chiński silnik KOFO/FAW/WEICHAI/YUCHAI |
| Pojemność (Prime/Standby) | 2.5kva /2.8kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 3000 obr/min/3600 obr/min |
| Typ cylindra | 1 cylinder 4-suwowy |
| Typ startu | Rozruch elektryczny / ręczny |